Kuchnia

Kuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem chyba dla każdego domownika. O jej atrakcyjność wizualną i funkcjonalność należy więc zadbać w pierwszej kolejności. Komandor oferuje Państwu specjalne systemy do drzwi uchylnych i przesuwnych, które idealnie wpasowują się w przestrzeń kuchenną. Zwróćcie Państwo uwagę na spory wybór drzwiczek oraz frontów. Ta różnorodność pozwala na dopasowanie naszych produktów do wielu rodzajów aranżacji, nie tylko kuchennych, ale również do tych, które znajdują się w sąsiednich pomieszczeniach. Drzwi przejściowe (pojedyncze bądź podwójne) stanowią z kolei znakomity sposób na podzielenie kuchni na dwie sfery: roboczą i jadalną. Nasza oferta w zakresie płyt, blatów i innych akcesoriów jest na tyle bogata, że każdy klient powinien znaleźć w niej odpowiednie rozwiązania dla swojej kuchni.
 

 

  • Meble kuchenne można ustawić według kilku różnych kluczy: stworzyć układ w kształcie litery „U” lub „L”, jednorzędowy (meble zgromadzone przy jednej ścianie), dwurzędowy (meble przy dwóch przeciwległych ścianach) lub też wybrać wariant z tak zwaną wyspą.
  • Jeśli nasza kuchnia będzie właściwie rozplanowana, to po przyjrzeniu się jej układowi uda nam się wyróżnić pięć wyraźnych stref. Chodzi tutaj o strefy: przechowywania żywności, gotowania, magazynowania sprzętów, przechowywania środków czystości oraz śmieci, magazynowania zastawy wraz ze sztućcami.
  • Kuchnia powinna być przede wszystkim maksymalnie ergonomiczna. Jeśli uda nam się stworzyć taką aranżację, to zaoszczędzimy sporo czasu w trakcie gotowania. W takiej kuchni wszystkie sprzęty, produkty żywieniowe, zastawy oraz sprzęt AGD będą rozsądnie rozmieszczone. Chcąc osiągnąć wspomniany efekt należy optymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, w czym pomogą nam takie akcesoria kuchenne, jak organizery, wyposażenie szafek oraz szuflad.

Oferta ratalna

Skorzystaj z wyjątkowej oferty ratalnej 10 rat 0%. RATY prawdziwe 0%: bez pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania

Zapraszamy do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Komandor poszukuje Partnerów Handlowych na terytorium województwa śląskiego i małopolskiego.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.